dołącz do nas

Franczyza – Francuska rodzina

Vincent Boulangerie Patisserie. Wypełnij formularz i dołącz do Naszej francuskiej rodziny. Zyskasz nie tylko rozpoznawalną markę, ale również wielopłaszczyznową pomoc na każdym etapie otwarcia początkującej działalności. Czy nie jest to wymarzony start w przyszłość?

nasze zalety

Inwestycja o dużych zyskach

Od początku istnienia działalności każdy miesiąc był rentowny. Vincent Cafe to stabilny biznes, który dynamicznie się rozwija. Jednak nasza cukiernia to nie tylko zyski, ale również satysfakcja, którą najlepiej wyrażają nasi klienci, dziękując za to, że jesteśmy.

 

Unikalność marki

Koncept zgodny z powszechnymi trendami, a jednocześnie tradycyjny wymiar cukiernictwa. Wypracowane receptury prosto z Francji. Unikatowy produkt z bardzo wysokiej jakości składników urzeka świadomych klientów.

 

Zaangażowanie i wsparcie

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie każdego nowego punktu. Oferujemy sprawdzony produkt z własnym know-how, którym dzielimy się z Franczyzobiorcami. Od partnerów oczekujemy zaangażowania w działalność własnej placówki, uczciwości biznesowej i szanowania zasad sieci.

Vincent | Francuska Piekarnia Kawiarnia Cukiernia | Sklep Franczyza

Formularz

12 + 6 =